Hlavní důvody
proč si zvolit nás


Získejte s námi výhody, které Vám konkurence nenabídne. Děláme vše pro to, abychom se odlišili od šedého průměru a vždy odvedli kvalitní práci s něčím navíc.


PEČUJEME O NAŠE ZÁKAZNÍKY

Od samého založení firmy jsou naší prioritou zákazníci. Všechno, co děláme, od našich služeb podpory až po mírně zatěžované servery, je určeno k vyhovění zájmům naších zákazníků. Není jednoduché najít tak skvělou telekomunikační společnost, která bezprostředně komunikuje s klienty, jako je naše.

MIMOŘÁDNĚ RYCHLÁ SÍT´

Mimořádně rychlá síť nabízí nejkratší cestu mezi našimi serverovými clustery, zabezpečujícími větší přenosovou rychlost a perfektní zážitky z práce. Používáme síť s více kartovým připojením k internetu a serverům, rozmístěným ve Spojených státech.

KVALITNÍ SERVIS S JEDINEČNOU PODPOROU!

LimeLine se snaží poskytnout svým zákazníkům nejúplnější vícefunkční řešení za nejlepší ceny bez jakýchkoliv skrytých nákladů. Společnost nabízí více možností, a to i v základních tarifech, více než kterýkoliv jiný provider na světě. LimeLine nabízí mnoho způsobů, jak získat celodenní spolehlivou podporu od ověřeného technického personálu.

ZAJIŠTĚNÉ PROSTŘEDÍ

Snažíme se zajistit bezpečnost Vašich dat od hackerů pomocí zvýšených korporačních mezisíťových clon, dobré podpory, blokování a jištění před bezpečnostními hrozbami pomocí nejnovějšího softwaru a obnovování zabezpečení.

ZAJIŠTĚNÍ CELODENNÍ DOSTUPNOSTI NAŠICH SLUŽEB

Pro zajištění celodenního přístupu k našim službám máme plán úkonů pro případ nouzových situací, jakož i nezbytné vybavení: servisní podpora pracuje 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Máme k dispozici nepřerušitelný zdroj napájení systému, záložní generátory a plně zálohované servery ( zálohování se provádí každou noc).

JSME VÁM K DISPOZICI

Každé řešení má cenu, zajišťující přiměřené množství zdrojů, aby vaším webovým stránkám byl umožněn růst bez nutnosti neustálého přechodu od jednoho providera k druhému. Během růstu webových stránek je možné obnovovat balíček služeb v souladu s dodatečnými požadavky bez prostojů nebo složitých postupů pro změnu baličku.


Kdo jsme?

Limeline je vlastněna a řízena Galevi s.r.o.
Galevi s.r.o. - je česká společnost, která se specializuje na poskytování telekomunikačních a internetových služeb. Je řízena pracovníky s téměř desetiletou zkušeností v oblasti virtuálních technologií a telekomunikací.

LimeLine poskytuje poměrně lacině plně autonomní telekomunikační služby zákazníkům po celém světě. Jsme pyšní na to, že dokážeme být ideálním řešením pro Váš byznys. Neváhejte nás kontaktovat!