Volaní z webu


Volaní z webu - inovativní služba, která umožňuje zákazníkům volat ZDARMA do firmy přímo z webové stránky. Služba "Volání z webu" je vynikající doplněk pro službu "Bezplatná telefonní linka” a funguje na principu zpětného volání.

 Snadná cesta k novým zákazníkům

LimeLine posune Vaši komunikaci se zákazníky na novou úroveň. Nyní každý klient může volat ZDARMA z webu jedním kliknutím!Funkční telefonní ústředna business třídy.


Rychlé nasazení.


Přijímání hovorů na jakýkoliv telefon nebo počítač.


Celosvětová dostupnost.


Výhodné mezinárodní volání.


Snadné nastavení přes internet.
Klíčové výhody


Výhody pro majitele webových stránek

Se službou "Volání z webu“ majitel stránek okamžitě získá několik významných výhod. Jednou z nich je schopnost rychlé a přímé komunikace s návštěvníky stránek, která zvýší efektivitu služby a pravděpodobnost pořízení zboží nebo služeb. I vzhledem k tomu, že platby za hovory bude hradit majitel stránek, jejich cena je mnohem nižší než u běžných tarifů.

Výhody pro klienta

Pro klienta volání ze stránek představuje jedinečnou příležitost zjistit všechny informace, které potřebuje a získat kvalitní poradenství, aniž by se odchýlil od monitoru. To nelze srovnat s komunikací přes email, kde se někdy doba čekání na odpověď může prodloužit i na dny. Volání z webu v tomto případě bude sloužit jako vynikající řešení, které může efektivně asistovat při prodeji či konzultaci.
Jak to funguje?


1.

Chcete-li začít používat službu "Volání z webu" je potřeba se přihlásit do samoobsluhy a naistalovat widget.

2.

Po instalaci se Vám vygeneruje HTML kód, který vložíte do šablony svého webu.

3.

Potenciálním zákazníkům se objeví formulář, do kterého zadají své telefonní číslo. Systém Vám během několika vteřin zavolá a poté Vás automaticky spojí s zákazníkem.


Naši klienti a partneřiNejste si jisti tím, co si máte vybrat?

Nechte si ZDARMA telefonicky poradit od odborníka